Photo by Lukas from Pexels

KOROONAVIIRUS: plaan eLMEKis

Seoses suureneva murega koroonaviiruse pärast ning tulenevalt Eestis välja kuulutatud eriolukorrast, tahame kinnitada, et eLMEKis toimub raamatupidamisteenuse pakkumine ja meie Klientide teenendamine edasi ilma tõrgeteta.

Mida oleme teinud eLMEKi jätkuva teenuse tagamiseks?

Hoidmaks meie töötajate ja nende perede tervist, oleme suunanud alates tänasest (13. märts 2020) kõik töötajad tööle kodukontorisse. Meie töötajad on varustatud sülearvutitega ning kasutame infosüsteeme, mis on pilvepõhised. Seega on kõigil töötajatel tagatud ligipääs tööks vajalikule. Kinnitame, et andmed on jätkuvalt turvaliselt hoitud, sest töötajad peavad kodukontoris olles lähtuma samadest sisemistest IT-d ja andmekaitset puudutavatest reeglitest nagu kontoris olles.

Märtsi lõpuni oleme palunud oma töötajatel vältida klientidega näost näkku kohtumisi. Kuid maailm, milles me praegu elame, pakub meile õnneks suurepäraseid tehnoloogilisi võimalusi, et pidada meie klientidega virtuaalseid kohtumisi. Head Kliendid, andke vaid teada, kui teil peaks tekkima konverentskõne vajadus.

Me ei tea, kuidas koroona viirus võib meie ettevõtteid lähinädalatel tabada, aga juhul kui teil on tekkinud või tekkimas sellega seonduvalt raamatupidamislike, maksunduslike või personaliarvestust puudutavaid küsimusi, võtke meiega julgelt ühendust. Püüame teid  kõigis nendes küsimustes igati aidata.

Olge terved!